Відновлюючий жемчужний крем “Вишневий цвіт Провансу”

Модель: 1616000
2 815 грн. UAH

Омолоджуюча новинка Academie Scientifique de Beaute поєднує в собі ніжну текстуру і високі технології виробництва. У суспензію на водній основі введені мікро-Перлини поживних ефірних масел. Формула, створена із застосуванням інкапсуляції, захищає тендітні активні компоненти від змішання з базою крему, забезпечуючи тим самим їх контрольоване вивільнення вже безпосередньо на шкірі. Таким чином, підвищується ефективність продукту, знижується ймовірність появи роздратування, спрощується проникнення поживних речовин через ліпідний бар’єр. Крем містить в собі продуманий органічний склад, в ньому присутня 98,3% інгредієнтів натурального походження; це гідролат вишневого кольору Провансу, лимонну воду, екстракт букових нирок, масло макадамії і лісового горіха, ефірний віск нарциса, екстракт льону і букових нирок. Таюча текстура визначає наявність маслянистих перлинних капсул на основі ефірних масел зеленого мирта і безсмертника. Препарат добре себе показує на млявій шкірі зі зморшками. Після використання крему шкіра виглядає насиченою і пружною. Тьмяний колір обличчя наповнюється молодим сяйвом, зникають ознаки втоми, зморшки розгладжуються, шкіра набуває молодий тонус.

Активні інгредієнти:

Комплекс масел і екстрактів: Ефірні олії Корсиканського безсмертника і Зеленого мирта, Ефірний віск Оверньского нарциса, нирки Ардешського органічного бука, лляне насіння з Франції та Вишневий цвіт Провансу: 8.1%

Органічна лимонна оригінальна вода: 13%

Органічне масло лісового горіха: 5%

Масло макадамії: 5%

Спосіб застосування:

Вранці та / або ввечері нанести легкими масажними рухами на очищену шкіру обличчя, шиї і декольте.

результат:

Шкіра стає більш пружною і насиченою, розгладжуються зморшки, усуваються ознаки втоми, лице набуває свіжість і молоде сяйво.

Замовити

Рекомендовані товари

Ампули “Гіалуронова кислота”

1 551 грн. грн.

Ампули “Миттєва краса”

785 грн. грн.

Ампули “Морський колаген”

1 468 грн. грн.

Освітлюючий тонік Lotion Tonique Eclaircissante

1 381 грн. грн.

Освітлююча зволожуюча емульсія Fluide Hydratant Eclaircissant

2 310 грн. грн.