Процедури

Гігієнічна чистка обличчя

Гігієнічна процедура, направлена на глибоке очищення пор шкіри від продуктів виділення сальних залоз, надлишку рогових відмерлих клітин і видалення закритих (білих горбків) і відкритих (чорних крапок) комедонів, міліумів. Чистка актуальна підліткам в період статевого дозрівання, яка допоможе в комплексі з іншими заходами мінімізувати вугрові висипи, людям з жирною шкірою, з розширеними порами, людям з ознаками в’ялої шкіри – стимулює обмінні процеси, кровообіг, підвищує пружність шкіри, детоксикує. Чистка допомагає позбутись джерел запалення, і тому є необхідною підготовкою до багатьох косметичних процедур.

Ін′єкції молодості та краси

Прибрати зморшки і позбутися від інших вікових змін, досягти вираженого ефекту омолодження.

Воскова депіляція

Депіляція за допомогою воску – ефективний і швидкий спосіб видалення зайвого волосся на обличчі і тілі. Процедура полягає в різкому знятті волосяного покриву з попередньо покритої воском ділянки шкіри. Звичайно, відчуття при цьому не дуже приємні, але нагородою є гладка шкіра протягом 1-2 місяців. Головна перевага депіляції воском полягає в тому, що цей метод підходить для людей з будь-яким типом волосся, кольором шкіри і застосовується навіть при наявності сильної засмаги.

Карбокситерапія

Поліпшує мікроциркуляцію, лімфоток і детоксикацію тканин, насичує киснем, оновлює клітини, шкіра помітно омолоджується, сповільнюється передчасне старіння, посилюється антиоксидантний захист клітин.

Мікродермабразія

Мікродермабразія (мікрошліфування) або шліфування шкіри обличчя – це м’який і безболісний спосіб позбутись від «мертвих» клітин шкіри і стимулювати її регенерацію завдяки видаленню поверхневого шару шкіри, який складається з омертвілих клітин. Іншим словом, мікродермабразія – це доведена до ідеалу процедура механічного пілінгу обличчя. Мікродермабразія розгладжує дрібні зморшки, зменшує вікову гіперпігментацію, а головне – стимулює вироблення нового колагену і еластину, тим самим даючи шкірі нові життєві імпульси. Ви допомагаєте шкірі оновлюватись, а вона «віддячить» Вас своєю красою і квітучим виглядом.

Кріотерапія

Лікування шкіри холодом. І молодим дівчатам з якимись косметичними недоліками, і зрілим дамам бальзаківського віку з ознаками старіння корисно буде дізнатися, що це таке, кому її можуть призначити або порадити і чи варто витрачати на неї гроші. Насправді ефективність даного методу дозволяє вирішувати багато проблем зовнішності без хірургічного втручання і будь-яких інших кардинальних заходів. Так що познайомимося з ним ближче.

Ультразвуковий іонофорез

з його допомогою вводять косметичні або лікарські препарати в глибокі шари шкіри.

Дарсонваль

При масажі за допомогою апарату «Дарсонваль» у тканинах поліпшуються обмінні процеси, відбуваються зміни на фізико-хімічному рівні, поліпшується кровообіг, здійснюється тренування і зміцнення лицьових м’язів, а це сприяє помітній підтяжці овалу обличчя.

Масаж обличчя

Найбільш поширена косметологічна процедура по догляду за шкірою, покращує кровообіг, обмін речовин, коригує форму обличчя, робить шкіру якомога довше гладкою, пружною.

Масаж тіла

Лікувальна та релаксуюча процедура ,це найприємніший спосіб привести в тонус м`язи, суглоби, і навіть власні думки. Масажі на будь-який смак, які принесуть Вам незабутнні відчуття насолоди.

Скрабування тіла

Скрабування володіє унікальними властивостями по виведенню зі шкіри токсинів, розщепленню целюліту і поліпшення кровообігу, а також зміцненню і відновленню шкіри, відмінний спосіб швидко оновити всі клітинки шкіри, наповнити їх енергією і силою. Скраб прибирає відмерлі ороговілі частинки, і шкіра стає гладкою, сяючою і дуже ніжною.

SPA – обгортання

це технологія надання здорового впливу не тільки на тіло, але і на весь організм в цілому за допомогою безлічі засобів: освітлення, ароматерапії, водних процедур, обгортання шоколадом, медом та ін.

Процедури від Academie по догляду за обличчям та тілом

Це французький виробник косметики для шкіри обличчя та тіла, що випускає інноваційну косметику вже більше ніж 80 років, має власну науково-дослідницьку лабораторію, на базі якої розробляються нові формули кремів та інших професійних засобів по догляду за шкірою обличчя. У своїх дослідженнях Academie відрізняється глибоким науковим підходом, нестандартним вирішенням питань косметології, постійними дослідженнями та об’єднанням отриманих формул в ефективні програми. В нас Ви отримаєте процедури індивідуально підібранні під Ваш тип та стан шкіри як обличчя так і тіла.

Пілінги

Косметологічна процедура, яка завоювала визнання у всьому світі завдяки своїй ефективності. Омолодження шкіри і корекція косметичних дефектів – з цими завданнями процедура пілінгу шкіри обличчя здатна впоратися краще