Б'юті Бутік "Міледі"

Б’юті Бутік Міледі, розташований в історичному центрі міста Лева, запрошує Вас в світ природної краси і вічної молодості! Наші майстри як геніальні художники шукають своє натхнення у справжній жіночій красі, працюючи над кожним образом, відчуваючи вашу індивідуальність, неповторний характер і настрій.

Окрім того, у нас Ви маєте змогу придбати професійну косметику та сертифікати в якості чудових подарунків для Ваших друзів й рідних.

МІЛЕДІ – це цілий світ бездоганного сервісу і унікального інтер’єру, що створює атмосферу відпочинку та релаксації. Ви не встигнете помітити, як знову захочете повернутися в МІЛЕДІ.

 

Наша Команда

Марія


майстер манікюру та педикюру

Я майстер з багаторічним досвідом роботи. Найбільш пріорітетними напрямками в роботі стали: покриття полі-гелем, арт дизайн, медичний та апартний манікюр та педикюр. Сьогодні дуже важливо приділяти увагу стерилізації та очистці інструментарію.

Галина


перукар-стиліст

Для мене головне - це усмішка на обличчі клієнта! Бездоганна якість, неймовірна текстура і легкість в укладці - це кайф! У своїй роботі використовую творчі техніки колористики. Найбільше подобається блондування волосся. В нашому салоні є всі можливості робити освітленння без шкоди для волосся.

Юля


візажист

Я професійний візажист. У роботі використовую професійну французьку косметику Atelier. Моїми улюбленими напрямками є вечріні макіяжі з використанням слюди, Face Art, вікові макіяжі. Особливої уваги приділяю дезінфекції та гігієні процесу. Люблю фотографувати результат.

Анна


перукар-стиліст

Люблю працювати зі складними техніками фарбування, повною зміною іміджу, креативними стрижками. Постійно розвиваю такі напрямки: нові техніки у колористиці, зачіски та плетіння. Сьогодні застосовують багато прогресивних технологій, за допомогою яких можливо відростити здорове та гарне волосся.

Галина


масажист

Відчувати проблему клієнта мені допомагають знання набуті на тренінгах і семінарах і скрипти Гуа-Ша, якими я діагностую. Виокристовую у роботі традиційну методику баночного масажу та накладання гарячого базальтового каміння.Коли контакт з клієнтом встановлений, мої маніпуляції усувають стреси, втому

Надія


перукар-стиліст, візажист

Я професійний стиліст і люблю комплексно підходити до створення образу. Такий нерозривний процес дає можливість відчути образ, омріяний клієнтом. Надзвичайно приємною є робота з ритуалами по догляду волосся, в яких використовуються унікальні засоби та арома композиції.

Інна


адміністратор-консультант

Подобається відчувати натстрій клієнта! Отримую задоволення від спілкування з кожним клієнтом. Проконсультую та підберу Вам найкращі професійні догляди для тіла та волосся!

Ірина Борисівна


Директор Б'юті Бутік Міледі

Салон Б'юті Бутік Міледі з початку свого відкриття був представлений на ринку індустрії краси як заклад, у якому наші гості можуть скористатися процедурами догляду за провідними технологіями. Ми завжди гарантуємо оригінальність та високу якість препаратів, якими проводяться процедури.

Марія


Косметолог

Я косметолог-естет з медичною освітою. Маю великий досвід тренінгів та курсів у напрямку естетика обличчя та тіла. Велике задоволення спостерігати, як після мануальних маніпуляцій, з пацієтів букавльно спадає стрес та втома, врівноважується енергетика, шкіра набуває нового вигляду.

Марія

Галина

Юля

Анна

Галина

Надія

Інна

Ірина Борисівна

Марія

ТАКОЖ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ