Крем-консилер для контуру очей

Модель: 0518000
1 390 грн. UAH

Крем-консилер для контуру очей Академі поєднує світловідбиваючий пігмент для візуальної корекції контуру очей і активний рослинний комплекс, для фактичного зменшення темних кіл. Погляд стає свіжим і відпочилим, все недосконалості приховані. Офтальмологічні та дерматологічні протестовано.

Глибоко зволожує шкіру навколо очей. Зміцнює судини і покращує мікроциркуляцію крові. Запобігає появі темних кіл і ефективно освітлює кола під очима, якщо вони вже з’явилися. Усуває почервоніння шкіри, завдяки світловідбиваючій пудрі, що входить до складу. Захищає ніжну шкіру навколо очей від впливу агресивних факторів зовнішнього середовища.

Підійде для всіх типів шкіри

Рослинний гліцерин: 4%
Рослинний комплекс проти темних кіл: 3%
Екстракт фукуса: 2%
Коричнева водорість, що росте в затоці Мен (Канада): 1%

Світловідбиваюча пудра з коригуючими властивостями: 1%
Гіпоалергенний інгредієнт: 0,5%
Біосинтетичний полісахарид, виявлений в природі в мікроорганізмах, що виживають в глибоководних гідротермальних джерелах.

Концентрація активних інгредієнтів: 10,5%

Способи застосування:

1 – завдання: підкреслити погляд. Нанести невелику кількість (кілька горошин) крему-консілера на рухому повіку, під брови і всередину куточка ока. Легко вбити безіменними пальцями до вбирання. Нанести макіяж.
2 – завдання: поліпшення кольору обличчя. Нанести кілька горошин крему на затінені зони обличчя (кола під очима, куточки губ, ямочка на підборідді, мімічні зморшки, носогубкі, носові западини і т.д.). Легко вбити безіменними пальцями до вбирання. Нанести макіяж.
3 – завдання: замаскувати недоліки шкіри. нанести невелику кількість крему-коректора на проблемні зони. Легко вбити до вбирання. нанести макіяж

Замовити

Рекомендовані товари

Ампули “Гіалуронова кислота”

1 510 грн. грн.

Ампули “Миттєва краса”

764 грн. грн.

Ампули “Морський колаген”

1 429 грн. грн.

Освітлюючий тонік Lotion Tonique Eclaircissante

1 344 грн. грн.

Освітлююча зволожуюча емульсія Fluide Hydratant Eclaircissant

2 249 грн. грн.