ВІЗАЖ

Макіяж

За 20 хв. візажист б’юті-бутіку “Міледі” підкреслить вашу природну красу, обіграє колір волосся та очей. Звісно, кожна жінка володіє навичками візажу. Але тільки професіонал, працюючи професійними продуктами,  може створити унікальний образ. Лише візажист враховує:

 • форму обличчя;
 • пропорції обличчя;
 • тип шкіри;
 • фототип;
 • кольорові поєднання;
 • сучасні тенденції у моді та візажу;
 • вік та статус клієнтки.

Візажисти салону працюють із кращими засобами декоративної косметики. Тому готовий макіяж гарантовано триматиметься увесь день. Навіть найемоційніші моменти чи відпочинок біля басейну не зіпсують красу, підкреслену майстром.

Візажисти “Міледі” клієнтам створять:

 • легкий макіяж на щодень;
 • виразний вечірній макіяж;
 • make-up для побачення;
 • романтичний весільний образ;
 • фантастичний, авторський макіяж для фотосесії.

Для клієнтів, які захочуть навчитися мистецтву макіяжу, швидко, якісно та професійно накладати make-up, рекомендуємо записатися на індивідуальні уроки з візажу. Також візажисти “Міледі” підберуть набір декоративної косметики, враховуючи тип шкіри та вік. Усі продукти для макіяжу можна придбати у візажистів салону.

 

Макіяж
Денний/нюд
(Підготовка шкіри обличчя та губ до нанесення макіяжу: очищення, зволоження, нанесення бази. Ідеальний тон, легка корекція, рум'яна і хайлайтер, моделювання брів, легкий макіяж очей в світлих відтінках, макіяж губ та фіксація макіяжу. Макіяж не включає в себе графічні стрілки) – 45 хв.
600
Коктейльний/святковий
(Підготовка шкіри обличчя та губ до нанесення макіяжу: очищення, зволоження, нанесення бази. Ідеальний тон, корекція, рум'яна і хайлайтер, моделювання брів, виразний макіяж очей (деталі обговорюються із клієнтом), макіяж губ, фіксація макіяжу. Макіяж може включати стрілки. Обирається один акцент на очі або на губи) – 60 хв.
800
Макіяж для фотосесій
(Підготовка шкіри обличчя та губ до нанесення макіяжу: очищення, зволоження, нанесення бази. Ідеальний тон, який невидимий для фото, корекція обличчя, кремові рум'яна і хайлайтер, моделювання брів, макіяж очей (деталі обговорюються із клієнтом) та губ, фіксація макіяжу. Макіяж може включати стрілки) – 60-90 хв.
1000
Вечірній макіяж
(Підготовка шкіри обличчя та губ до нанесення макіяжу: очищення, зволоження, нанесення бази. Ідеальний тон, більш насичена корекція, рум'яна і хайлайтер, моделювання брів, виразний та яскравий макіяж очей (деталі обговорюються із клієнтом) та губ, фіксація макіяжу. Можуть бути використані будь-які техніки, узгоджені із клієнтом) – 90-120 хв.
1000
Вечірній макіяж DELUXE
(Підготовка шкіри обличчя та губ до нанесення макіяжу: очищення, зволоження, нанесення бази. Ідеальний тон, більш насичена корекція, рум'яна і хайлайтер, моделювання брів, виразний макіяж очей з використанням яскравих і насичених відтінків, нанесення пігментів і багато блиску. Накладні вії (пучки). Макіяж губ, фіксація макіяжу) – 120 хв.
1200
Весільний макіяж
(Підготовка шкіри обличчя та губ до нанесення макіяжу: очищення, зволоження, нанесення бази. Ідеальний тон, корекція, рум'яна і хайлайтер, моделювання брів, макіяж очей, накладні вії (пучки), макіяж губ, фіксація макіяжу. Весільний макіяж, згідно стилістики, може бути виконаний по техніці як денного так і вечірнього макіяжу. Усі деталі узгоджуються із нареченою) – 120 хв.
1500
Майстер клас візажу
Майстер-клас візажу від салону «Міледі» – це прекрасна можливість дізнатися нового для себе в області візажного мистецтва. Він дозволить пізнати професійні секрети, які допоможуть запобігти ряду помилок при нанесенні макіяжу. Візажист покаже, як підкреслювати переваги і приховувати дрібні недоліки. Макіяж створюється майстром на одній частині обличчя клієнта, а другу частину обличчя клієнт опрацьовує сам. Виконуються 2 види макіяжу на вибір, розбір косметички. Уся косметика та інструменти надаються салоном. – 1 заняття тривалістю до 150 хв.
1000
Курс візажу
Курс візажу складається із 5 занять по 2 години. Даний курс надасть Вам можливість навчитися правильно та грамотно виконувати макіяж для себе. Курс візажу включає в себе: • Теорію про сучасні тенденції в індустрії краси, бренди та марки, про особливості зовнішності та вміст косметички, який відповідає особистим потребам; • Практичні заняття ( приділяється особлива увага), які навчать Вас робити різні сучасні види та техніки макіяжу (класика, побудова стрілки, розтушована стрілка, смокі). На останньому занятті клієнт самостійно відтворює обраний ним макіяж на собі під наглядом візажиста. Уся косметика та інструменти надаються салоном.– 5 занять по 120 хв.
5000
Майсетр клас візажу для дівчаток
На даному майстер-класі візажист розповість як правильно доглядати за обличчям, акцентує увагу на правильному та грамотному нанесенні макіяжу, який підходить саме підліткам для важливих та урочистих подій. Макіяж створюється майстром на одній частині обличчя клієнта, а другу частину обличчя клієнт опрацьовує сам. Виконуються 2 види макіяжу на вибір, розбір косметички. Уся косметика та інструменти надаються салоном. – 1 заняття тривалістю 120 хв.
900