Сертифікати

Курс макіяжу

800 UAH

Зовнішня привабливість відіграє позитивну роль як у побудові особистих стосунків, так і в розвитку й зміцненні професійних контактів, і саме тому так важливо добре виглядати. Грамотно зроблений макіяж підкреслює індивідуальні риси й майстерно приховує недоліки – це справжнє мистецтво, і кожній жінці або дівчині буде дуже корисно оволодіти цим умінням.

Візаж – досить містке поняття, яке включає в себе не тільки різні техніки виконання макіяжу, але і більш глибокі поняття, такі як робота з кольором, вміння відчувати стиль. Даний курс допоможе вам розвинути природний художній талант, адже візажист, у першу чергу – художник. Крім того, краса, стиль і мода з часом стануть вашим способом життя, і в подальшому, улюбленою справою, що принесе вам, крім морального задоволення ще й матеріальні блага. Makeup-фахівець навчить правильно наносити макіяж з урахуванням індивідуальних особливостей учениці.

У програмі занять:

  • визначення типів зовнішності;
  • підбір косметичних засобів і відповідних кольорів;
  • основи нанесення тонального засобу і пудри;
  • корекція форми обличчя;
  • принципи правильного використання підводки й олівця.

Візажист поділиться б’юті-лайфхаками і дасть багато професійних порад. У салоні Вам надають всі інструменти для навчання. Ви будете працювати із професійною косметикою. Також видаються витратні матеріали: дезінфектор, засіб для зняття макіяжу, міцелярна вода, серветки, вата тощо.

Замовити

Лімфодренажний масаж цукровою пастою

600 грн.

Золото Клеопатри

1650 грн.

Екзотична масажна техніка бамбуковими палицями

650 грн.

Догляд за обличчям і зоною декольте з застосуванням елітної косметики та унікальних масажних технік

1200 грн.

Бездоганний образ від стиліста та візажиста (2год. 30хв.)

1200 грн.