fbpx

Сертифікати

Арабський цукровий масаж

1 300 грн. UAH

Ручний лімфатичний дренаж це вид ніжного масажу, який сприяє натуральному потоку лімфи через тіло. Потік лімфи обумовлюється двома діями – це рухом скелетних м’язів, а також тонусом, завдяки цим діям, через лімфатичні судини віджимається тканинна рідина. Лімфодренажний масаж допомагає переміщенню високомолекулярних білків в середовище лімфатичних капілярів, одночасно сприяє стимулюванню лімфатичних судин. У кінцевому підсумку, завдяки підшкірним сплетенням і колатералі лімфатичних судин, струм лімфи зростає. Позитивними сторонами цього масажу можна назвати наступні аспекти:

  • завдяки лімфодренажному масажу, клітини звільняються від результатів обміну і розпаду, це допомагає поліпшити роботу клітин всього організму, прискорюється обмін речовин, а також прискорюється втрата зайвої маси тіла;
  • саме після такого масажу струм лімфи стає швидшим, в результаті цього процесу людський організм позбавляється від токсинів, продуктів розпаду, надалі весь організм збагачується киснем і набагато більше отримує поживних речовин;
  • під дією такої процедури набагато краще омиваються тканини, зникають набряки, а також запальні процеси, м’язова структура відновлюється, усувається зайва міжклітинна волога, яка є однією з головних причин утворення целюліту.

Тривалість: 1 год.        Ціна: 700 грн. Важливо знати: Сертифікат діє протягом року часу з моменту покупки. Перенести або скасувати запис на послугу  можна не пізніше ніж за добу. В іншому випадку сертифікат згорає!

Замовте сертифікат на будь-яку суму і ваш близька людина самостійно
вибере будь-які відповідні йому процедури, а якщо не зможе сама - наші фахівці допоможуть в цьому!

Умови використання сертефікату

Для використання сертифіката, потрібно попередньо записатись, озвучивши номер подарункового сертифіката та послугу. Після цього, для вас підберуть зручну для вас вільну дату та час.

Доставка

Ви можете замовити доставку сертифіката на відділенні Нової Пошти, або ж замовити кур`єрську доставку.

Рекомендовані товари

Курс макіяжу

7 000 грн. грн.

SPA “Золото Клеопатри”

2 000 грн. грн.

Бамбуковий масаж

1 200 грн. грн.

Deluxe SPA у косметолога

3 500 грн. грн.

Зачіска & Макіяж Бездоганний образ від стиліста та візажиста

3 500 грн. грн.