fbpx

Сертифікати

Масаж медовими травами

1 200 грн. UAH

Унікальний вид масажу, який поєднує в собі як косметологічні, так і лікувальні властивості. Замість масажного масла буде використовуватися поживна суміш з органічних масл і меду. Мед насичує шкіру корисними мікроелементами, а ще працює як магніт — витягає з клітинок шкідливі шлаки і токсини. А масла ши та волоського горіха активізують захисні функції шкіри, підвищують її пружність та еластичність, відновлюють природний гідробаланс. Масаж охоплює все тіло. Проживаючи в межах міста, людина піддається підвищеному ризику скупчення в організмі солей важких металів, компонентів шкідливих харчових продуктів, лікарських засобів. Мед і є засобом для видалення токсичних продуктів, а при виконанні медового масажу, здатний проникати глибоко в шкіру і ще краще засвоюватися. При цьому відбувається:

  • активізація лімфатичної системи;
  • нормалізація функції терморегуляції шкіри;
  • значне зміцнення імунітету;
  • поліпшення кровообігу.

Тривалість: 1 год.        Ціна: 1200грн. Важливо знати: Сертифікат діє протягом року часу з моменту покупки. Перенести або скасувати запис на послугу можна не пізніше ніж за добу. В іншому випадку сертифікат згорає!

Замовте сертифікат на будь-яку суму і ваш близька людина самостійно
вибере будь-які відповідні йому процедури, а якщо не зможе сама - наші фахівці допоможуть в цьому!

Умови використання сертефікату

Для використання сертифіката, потрібно попередньо записатись, озвучивши номер подарункового сертифіката та послугу. Після цього, для вас підберуть зручну для вас вільну дату та час.

Доставка

Ви можете замовити доставку сертифіката на відділенні Нової Пошти, або ж замовити кур`єрську доставку.

Рекомендовані товари

Арабський цукровий масаж

1 300 грн. грн.

Курс макіяжу

7 000 грн. грн.

SPA “Золото Клеопатри”

2 000 грн. грн.

Бамбуковий масаж

1 200 грн. грн.

Deluxe SPA у косметолога

3 500 грн. грн.