Сертифікати

Ритуальний массаж медово-травяним бальзамом (1 година)

700 UAH

Унікальний вид масажу, який поєднує в собі як косметологічні, так і лікувальні властивості. Замість масажного масла буде використовуватися поживна суміш з органічних масел і меду. Мед насичує шкіру корисними мікроелементами, а ще працює як магніт — витягає з клітинок шкідливі шлаки і токсини. А масла ши та волоського горіха активізують захисні функції шкіри, підвищують її пружність та еластичність, відновлюють природний гідробаланс. Масаж охоплює все тіло.

Проживаючи в межах міста, людина піддається підвищеному ризику скупчення в організмі солей важких металів, компонентів шкідливих харчових продуктів, лікарських засобів. Мед і є засобом для видалення токсичних продуктів, а при виконанні медового масажу, здатний проникати глибоко в шкіру і ще краще засвоюватися.

При цьому відбувається:

  • активізація лімфатичної системи;
  • нормалізація функції терморегуляції шкіри;
  • значне зміцнення імунітету;
  • поліпшення кровообігу.

Виконання медового масажу не допускається при алергічних реакціях на мед, шкірних захворюваннях, ішемічних інсультах, виразкових хвороб, тромбозах, підвищеного внутрішнього тиску. Не рекомендується процедура і при інфекційних захворюваннях, наявності відкритих ран

Замовити

Лімфодренажний масаж цукровою пастою

600 грн.

Курс макіяжу

800 грн.

Золото Клеопатри

1650 грн.

Екзотична масажна техніка бамбуковими палицями

650 грн.

Догляд за обличчям і зоною декольте з застосуванням елітної косметики та унікальних масажних технік

1200 грн.