Сертифікати

СПА педикюр & манікюр

1000 UAH

Даний SPA сеанс спрямований на зволоження, оздоровлення та відновлення шкіри рук і ніг, а також зміцнення нігтьової пластини. При проведенні процедури в салоні застосовують натуральні лікувальні засоби з мінералами та мікроелементами.

SPA-манікюр складається з декількох поетапних процедур: пілінг дозволяє очистити шкіру від огрубілих частинок і відкрити пори для нанесення спеціальних пом’якшуючих і зволожуючих засобів. За допомогою масл і розслаблюючого масажу шкіри та нігтів відбувається глибоке насичення вітамінами. При цьому ви насолоджуєтеся пахощами натуральних рослинних компонентів, які лежать в основі SPA-препаратів.

Перш ніж говорити про користь і переваги SPA-педикюру уявімо, яку щоденну навантаження виносять тендітні жіночі ніжки. Це і кілометри, находжені пішки, і незмінні туфлі на високих підборах і з вузьким носком, і капронові панчохи в холодну або жарку пору року.Все це негативно відбивається на здоров’я і красу шкіри наших ступень. Завдяки достатку сучасних косметичних засобів SPA-педикюр гарантує максимальне відновлення і одужання шкіри за короткі терміни.

Переваги:

  • гладка, ніжна шкіра рук;
  • міцні, здорові нігті.
  • релаксація;
  • комплексний гігієнічний догляд за ногами;
  • відновлення правильного кровообігу в травмованих ділянках.

Тривалість: 2,5 -3,5 год.      

Ціна: 1000-1500 грн.

Замовити

Лімфодренажний масаж цукровою пастою

600 грн.

Курс макіяжу

800 грн.

Золото Клеопатри

1650 грн.

Екзотична масажна техніка бамбуковими палицями

650 грн.

Догляд за обличчям і зоною декольте з застосуванням елітної косметики та унікальних масажних технік

1200 грн.